Klasserende blikken, wedstrijdblikken, competitieoverwinningen.

Seizoen 16-17

Wedstrijd Categorie Roeiers Coach
Spaarne Lente Race D2x Daphne Roubos / Seline Hopman Helena Kneppers
Spaarne Lente Race H8+ Maarten Berkhout / Barend Brüggemann / Niels Bakker / Niels Langenkamp / Thomas Bierman / Daan Kok / Boris Karsten / Arthur d’Herbemont / st. Bianca Szymanowski Dick van der Laan
The Hour Dames8+ Louise van Giezen / Ilse Vrijma / Pieternel Zwart / Vivian Pietjouw / Diede Alblas / Sacha Gevers / Daphne Roubos / Helena Kneppers / st. Bianca Szymanowski Sietse Ambergen, Yannick ten Velden, Maarten Berkhout
Seizoen 15-16
Wedstrijd Categorie Roeiers Coach
Orca Slotwedstrijd Composaris1x Yannick ten Velden Maarten Berkhout
Seizoen 14-15
Wedstrijd Categorie Roeiers Coach
Okeanos Competitie Sprint D4+ Kirsten de Greef / Vivian Pietjouw / Diede Alblas / Seline Hopman / st. Maarten Berkhout Pieter Bakker
Okeanos Competitie Sprint H1x Michael Heezius Cindy Tettelaar
Asopos Driekamp H1x Michael Heezius Cindy Tettelaar
Asopos Najaars wedstrijden DB4+ Kirsten de Greef / Vivian Pietjouw / Diede Alblas / Seline Hopman / st. Helena Kneppers Pieter Bakker
Seizoen 13-14
Wedstrijd Categorie Roeiers Coach
Okeanos Competitie Sprint H1x Michael Heezius Cindy Tettelaar
Okeanos Competitie Sprint D1x Helena Kneppers
Asopos Driekamp DB4+ Diede Alblas / Vivian Pietjouw / Esmee Pouw / Marit van Steen / st. Seline Hopman Pieter Bakker
Asopos Driekamp H1x Michael Heezius Cindy Tettelaar
Asopos Driekamp D1x Helena Kneppers
Euros Drienerlo Regatta H1x Michael Heezius Cindy Tettelaar
Nereus Carpit Noctem H1x Michael Heezius Cindy Tettelaar
Proteus Eretes in ’t Lang HC4+ D Wouter Haantjes / Joey Staats / Caspar van Doremalen / Steven Pannekeet / st. Bianca Szymanowski Cindy Tettelaar, Michael Heezius
Proteus Eretes in ’t Kort D2x Cheryl Jannes / Helena Kneppers
Seizoen 12-13
Wedstrijd Categorie Roeiers Coach
Orca Slotwedstrijden H1x Michael Heezius Cindy Tettelaar
Euros Drienerlo Regatta H1x Michael Heezius Cindy Tettelaar
Nederlands Kampioenschap Indoor Roeien HCl Michael Heezius Cindy Tettelaar

Seizoen 11-12

Wedstrijd Categorie Roeiers Coach
Gyas Hunze Race H4+ Marc Laan / Pieter Bakker / Evert Mollenberg / Skiv de Visser / st. Bianca Szymanowski Wilma Jansen, Bertwin Menninga

Seizoen 10-11

Wedstrijd Categorie Roeiers Coach
Orca Slotwedstrijden Mix2x Arnauld Beijleveld, ? Bertwin Menninga
Okeanos Competitie Toernooi Mix2x Arnauld Beijleveld, ? Bertwin Menninga

Seizoen 09-10

Wedstrijd Categorie Roeiers Coach
Asopos Driekamp HB4+ Chris van Vendelo / Daniël Konijn / Marc Laan / Joost van der Pijl / st: Marlies Prins Wilma Janssen
Proteus Eretes in ’t Lang HB4+ Chris van Vendelo / Daniël Konijn / Marc Laan / Joost van der Pijl / st: Marlies Prins Wilma Janssen
Rottebokaal HB4+ Chris van Vendelo / Daniël Konijn / Marc Laan / Joost van der Pijl / st: Marlies Prins Wilma Janssen
Studenten Regatta Groningen HB4+ Chris van Vendelo / Daniël Konijn / Marc Laan / Joost van der Pijl / st: Marlies Prins Wilma Janssen
Nereus Carpit Noctem H4+ Bertwin Menninga / Rolf Limmen / Erik-Jan Philippo / Arnauld Beijleveld / st. Bianca Szymanowski
Internationaal Belgisch Kampioenschap. Mei Regatta Gent LW1x Nicole de Wit Theo Haije
Head of the River Amstel D1eDiv4* Nicole de Wit (Amphitrite/Orca/Triton-combi) Theo Haije
Winter Wedstrijden LDO1x Nicole de Wit Theo Haije
Cottwich Almelo Regatta DSA1x Nicole de Wit Theo Haije

Seizoen 08-09

Wedstrijd Categorie Roeiers Coach
Amsterdam Rowing Regatta LN2- Bertwin Menninga / Arnauld Beijleveld Mark Boermans, Theo Haije, Hans Arentz
Martini Regatta LN2- Bertwin Menninga / Arnauld Beijleveld Mark Boermans, Theo Haije, Hans Arentz
Martini Regatta DSA2x Nicole de Wit (Amphitrite/Het Spaarne-combi) Mark Boermans, Theo Haije, Hans Arentz
Spaarne Lente Race D1x Nicole de Wit Mark Boermans, Theo Haije, Hans Arentz
Amsterdamse RoeiBond Wedstrijden LDN1x Nicole de Wit Mark Boermans, Theo Haije, Hans Arentz
Skoll Cup H4+ Koen van der Maat / Erik-Jan Philippo / Michael Heezius / Hajo Thöne / st. Bianca Szymanowski Jan Vegter
Open Vlaamse Internationale Kampioenschappen LM2- Bertwin Menninga / Arnauld Beijleveld Mark Boermans, Theo Haije, Hans Arentz
Voorjaarsregatta Gent LM2- Bertwin Menninga / Arnauld Beijleveld Mark Boermans, Theo Haije, Hans Arentz
Tromp Boat Races M18 2x Maj-Britt Inhulsen (Amphitrite/Het Spaarne-combi) Mark Boermans, Theo Haije, Hans Arentz

Seizoen 07-08

Wedstrijd Categorie Roeiers Coach
Koninklijke Holland Beker LTA M4+ Paul de Jong (KNRB-combi)
Hollandia Roei Wedstrijden B8+ Daan Hesker / Mark Dekker / Hajo Thöne / Michael Heezius / Paul de Jong / Erik Jan Philippo / Koen van der Maat / Arnauld Beijleveld / st. Bianca Szymanowski Thierry Nakken, Theo Haije, Hans Arentz
Asopos Driekamp D2x Willemijn van Leeuwen (Amphitrite/Het Spaarne-combi) Niels Janning
Skoll Cup D2x Willemijn van Leeuwen (Amphitrite/Het Spaarne-combi) Niels Janning
Heineken Roeivierkamp D1eDiv8+ Nicole de Wit (Amphitrite/Skoll/Gyas/Vidar/Aegir-combi)
Nederlands Kampioenschap Indoor Roeien H LTA Paul de Jong
Asopos Najaars wedstrijden B8+ Daan Hesker / Mark Dekker / Hajo Thöne / Michael Heezius / Paul de Jong / Erik Jan Philippo / Koen van der Maat / Arnauld Beijleveld / st. Bianca Szymanowski Thierry Nakken, Theo Haije, Hans Arentz

Seizoen 06-07

NSRF Slot Wedstrijden O2- Steven Galema / Wouter van Essen Theo Haije / Rik Heideman / Mark Boermans
Argo Sprint wedstrijden O2- Steven Galema / Wouter van Essen Theo Haije / Rik Heideman / Mark Boermans
Amphitrite Jopenrace H4+ Arnauld Beijleveld / Koen vd Maat / Erik Jan Philippo / Simeon Moons / st. Bianca Szymanowski Niels Janning
Amphitrite Jopenrace D2x Lin v Horen / Lotte Dijkstra Paul de Jong
Amphitrite Jopenrace Mix2x Eleonora v Erp / ? /
Orca Slotwedstrijden H4+ Arnauld Beijleveld / Koen vd Maat / Erik Jan Philippo / Simeon Moons / st. Bianca Szymanowski Niels Janning
Okeanos Competitie Toernooi H4+ Arnauld Beijleveld / Koen vd Maat / Erik Jan Philippo / Simeon Moons / st. Bianca Szymanowski Niels Janning
Asopos Driekamp H4+ Arnauld Beijleveld / Koen vd Maat / Erik Jan Philippo / Simeon Moons / st. Bianca Szymanowski Niels Janning
Spaarne Lente Race H2- Steven Galema / Wouter van Essen Theo Haije / Rik Heideman / Mark Boermans
Spaarne Lente Race H4+ Steven Oosterling / Alex Wiersma / Marco Blauwhof / Giedo Ekris / st. Hannah de Vries /
Euro Open LTA M Paul de Jong /
Hollandia Roei Wedstrijden LDN1x Tessa Dijn Vegter Rik Heideman, Allard de Boer, THeo Haije
Martini Regatta O2- Steven Galema, Wouter van Essen Theo Haije, Rik Heideman, Mark Boermans
Gyas Hunze Race H4+ Arnauld Beijleveld / Koen vd Maat / Erik Jan Philippo / Simeon Moons / st. Bianca Szymanowski Niels Janning

Seizoen 05-06

  • OJZ/OJL 2006: Asopos Najaarswedstrijden, O4+ Bg:Giedo van Ekris 2:Marco Blauwhof 3:Wouter van Essen Sl:Joep Fennema S:Lin van Horen B:Pieter Teyler C:Theo Haije, Rik Heideman, Mark Boermans
  • OJL 2006: ZRB, LO1x Sl:Giedo van Ekris B:Hermes C:Theo Haije, Rik Heideman, Mark Boermans
  • OJL 2006: Spaarne Lente Race, H1x Sl:Giedo van Ekris B:Hermes C:Theo Haije, Rik Heideman, Mark Boermans
  • OJL 2006: ARB, LO1x Sl:Giedo van Ekris B:Hermes C:Theo Haije, Rik Heideman, Mark Boermans
  • OJL 2006: Hollandia, LO1x Sl:Giedo van Ekris B:Hermes C:Theo Haije, Rik Heideman, Mark Boermans
  • OJZ 2006: Martini Regatta, SA4+ (Amphitrite/Skoll/Okeanos combi) 2:Wouter van Essen 3:Marco Blauwhof Sl:Allard de Boer C:Theo Haije, Rik Heideman, Mark Boermans
  • OJZ 2006: Argo Sprint, O4- (Amphitrite/Skoll combi) 2:Wouter van Essen 3:Marco Blauwhof Sl:Allard de Boer B:Zwaard & Kruis C:Theo Haije, Rik Heideman, Mark Boermans
  • EJD 2006: NSRF Slot Wedstrijden, LDN1x Sl:Tessa Dijn Vegter B:Hephiastos C:Jasper Raaijmakers, Rik Heideman
  • OJZ 2006: NSRF Slot Wedstrijden, O2- Bg:Allard de Boer Sl:Marco Blauwhof B:Jubilator (Gyas) C:Theo Haije, Rik Heideman, Mark Boermans
  • OJZ 2006: NSRF Slotwedstrijden, O4- (Amphitrite/Skoll combi) 2:Wouter van Essen 3:Marco Blauwhof Sl:Allard de Boer B:Zwaard & Kruis C:Theo Haije, Rik Heideman, Mark Boermans
  • Aangepast roeien 2006: WK, zilver LTAMix4+ (KNRB) 3:Paul de Jong
  • OOCUZ Openings Toernooi, HB4+ Charybdis Bg: Arnauld Beijleveld 2:Koen vd Maat 3:Erik Jan Philippo Sl:Simeon Moons St:Marjolijne Keirsgieter B:Kenau Simonsdochter Hasselaer C: Wilma Janssen
  • PE in ’t Lang, HB4+ Charybdis Bg: Arnauld Beijleveld 2:Koen vd Maat 3:Erik Jan Philippo Sl:Simeon Moons St:Bianca Szymanowski B:Bacchus (PE) C: Wilma Janssen
  • Spaarne Lente Race, H2x Bg:Allen Simon Sl:Steven Galema B:Steve Biko C:Hans Arentz
  • Okeanos Competitie Toernooi, HB4+ Charybdis Bg: Arnauld Beijleveld 2:Koen vd Maat 3:Erik Jan Philippo Sl:Hajo Thöne St:Bianca Szymanowski B:Bacchus (PE) C: Wilma Janssen
  • Asopos de Vliet Driekamp, HB4+ Charybdis Bg: Arnauld Beijleveld 2:Koen vd Maat 3:Erik Jan Philippo Sl:Simeon Moons St:Bianca Szymanowski B:Bacchus (PE) C: Wilma Janssen
  • Orca Slotwedstrijden, HB4+ Charybdis Bg: Arnauld Beijleveld 2:Koen vd Maat 3:Erik Jan Philippo Sl:Simeon Moons St:Bianca Szymanowski B:Kenau Simonsdochter Hasselaer C: Wilma Janssen
  • B4-bokaal (Klassement HB4+)

Seizoen 04-05

  • OJL 2005: Novembervieren, LSA4+ (Amphitrite/Tromp/Laga/Aeg combi) 3:Allen Simon Sl:Giedo van Ekris C:Theo Haije, Rik Heideman, Eeke van Nes
  • TJD 2005: Skiffhead, LDB1x Sl:Laura Staats B:Aurelia (Spaarne) C:Jan Vegter, Vincent van Saase, Wim Dikkes
  • OJL 2005: Randstad Regatta, LB1x Sl:Giedo van Ekris B:Moulin Rouge (Laga) C:Theo Haije, Rik Heideman, Mark Boermans, Marleen Berkhout
  • TJD 2005: Hollandia, LDB1x Sl:Laura Staats B:Aurelia (Spaarne) C:Jan Vegter, Vincent van Saase, Wim Dikkes
  • OJZ 2005: Hollandia, O1x Sl:Steven Galema B:Hermes C:Theo Haije, Rik Heideman, Mark Boermans, Marleen Berkhout
  • OJL 2005: International Hügelregatta (Essen), LM4x- (KNRB combi) 3:Giedo van Ekris C:Rik Heideman
  • OJZ 2005: Thetis Sprint, SA1x Sl:Steven Galema B:Hermes C:Theo Haije, Rik Heideman, Mark Boermans, Marleen Berkhout
  • TJZ 2005: Thetis Sprint, N4+ Bg:Joep Fennema 2:Machiel Bussemaker 3:Marco Blauwhof Sl:Wouter van Essen S:Lin van Horen B:Pieter Teyler C:Theo Haije, Rik Heideman, Mark Boermans, Marleen Berkhout
  • TJZ 2005: ARB, N4+ Bg:Joep Fennema 2:Machiel Bussemaker 3:Marco Blauwhof Sl:Wouter van Essen S:Lin van Horen B:Pieter Teyler C:Theo Haije, Rik Heideman, Mark Boermans, Marleen Berkhout
  • TJZ 2005: Martini Regatta, O4+ Bg:Machiel Bussemaker 2: Joep Fennema 3:Marco Blauwhof Sl:Wouter van Essen S:Bianca Szymanowski B:Pieter Teyler C:Theo Haije, Rik Heideman, Mark Boermans, Marleen Berkhout
  • TJZ 2005: Martini Regatta, N4+ Bg:Machiel Bussemaker 2:Joep Fennema 3:Marco Blauwhof Sl:Wouter van Essen S:Lin van Horen B:Pieter Teyler C:Theo Haije, Rik Heideman, Mark Boermans, Marleen Berkhout
  • OJZ 2005: Martini Regatta, O1x Sl:Steven Galema B:Hermes C:Theo Haije, Rik Heideman, Mark Boermans, Marleen Berkhout
  • OJZ 2005: ZRB, O1x Sl:Steven Galema B:Hermes C:Theo Haije, Rik Heideman, Mark Boermans, Marleen Berkhout
  • M18 2005: NSRF, M18 1x Sl:Tessa-Dijn Vegter B:Daedalus (Spaarne)
  • EJD 2005: NSRF, LDB1x Sl:Larissa Vreeken B:Zeneca (Phocas) C:Vincent van Saasse, Jan-Vegter
  • M18 2005: NSRF, M18 2x Bg:Tessa-Dijn Vegter (Amphitrite/Tromp combi)
  • OJL 2005: NSRF, SA4x Bg:Giedo van Ekris, (KNRB combi) C:Rik Heideman
  • Aangepast roeien 2005: Koninklijke Holland Beker, LTAMix4+ (KNRB) 3:Paul de Jong C:Allard de Boer
  • Aangepast roeien 2005: WK, brons LTAMix4+ (KNRB) 3:Paul de Jong C:Allard de Boer
  • NSRF, DTalenten 8+Bg:Herlinde Michielsen 2:Ninke Heidergott 3:Fieke Veenhof 4:Tamara van den Bor 5:Marjolein Tuijn 6:Lin van Horen 7:Lotte Dijkstra Sl:Willemijn van Leeuwen St:Steven Goldman B:Jongeheer C:Jasper Raaijmakers, Geeske Gerding
  • Amphitrite Jopenrace, HErvB4+ Bg:Edwin van der Horn 2:Bernard Luttikhuizen 3:Klaas Verburgt Sl:Frits van Waard St:Sigrid de Vries B:Kenau Simonsdochter Hasselaer C:Bertwin Menninga
  • Amphitrite Jopenrace, Mix2x (Amphitrite/Proteus combi) Bg:Hester Douma

Seizoen 03-04

  • TJL 2004: Winter Wedstrijden, LO2- Bg:Giedo van Ekris Sl:Allen Simon B:Brederode C:Theo Haije, Rik Heideman, Mark Boermans
  • OJZ 2004: Randstad Regatta, N1x Sl:Steven Galema B:Hermes C:Theo Haije, Rik Heideman, Mark Boermans
  • TJL 2004: Nederlands Kampioenschap, LSB4- (Amphitrite/Tromp/Laga combi) 3:Allen Simon Sl:Giedo van Ekris C:Theo Haije, Rik Heideman, Eeke van Nes, Maarten van der Linden
  • TJL 2004: Martini Regatta, LO2- Bg:Giedo van Ekris Sl:Allen Simon B:Brederode C:Theo Haije, Rik Heideman, Mark Boermans
  • OJZ 2004: Martini Regatta, B1x Sl:Allard de Boer B:Waag C:Theo Haije, Rik Heideman, Mark Boermans
  • OJZ 2004: Martini Regatta, O1x Sl:Steven Galema B:Hermes C:Theo Haije, Rik Heideman, Mark Boermans
  • TJL 2004: Martini Regatta, LSA8+ (Laga/Tromp/Gyas/Aegir/Amphitrite combi) 7:Allen Simon Sl:Giedo van Ekris C:Rik Heideman
  • EJD 2004: Hollandia, DB4+ Bg:Marleen Berkhout 2:Geeske Gerding 3:Laura Staats Sl:Hester Douma S:Tonia Harmsen B:Pieter Teyler C:Jasper Korteweg, Joris van Waveren
  • EJZ 2004: NSRF, B4+ Bg:Joep Fennema 2:Machiel Bussemaker 3:Marco Blauwhof Sl:Wouter van Essen S:Edwin van der Horn B:Adriaan C:Eelco van Rietbergen, Marnix den Hartog, Vincent van Saase
  • TJL 2004: NSRF, LO4- (Amphitrite/Tromp/Laga combi) 3:Allen Simon Sl:Giedo van Ekris C:Theo Haije, Rik Heideman, Eeke van Nes
  • OJZ 2004: NSRF, O1x Sl:Steven Galema B:Hermes C:Theo Haije, Rik Heideman, Mark Boermans
  • Aangepast roeien 2004: NKIR, H aangepast roeien Sl:Paul de Jong
  • Aangepast roeien 2004: WK, zilver LTAMix4+ (KNRB) 3:Paul de Jong
  • Ringvaart Regatta, HB4+Bg: Florian Booden 2:Casper de Lange 3:Hajo Thöne Sl: Joost Beljon St: Roeland Pellis B:Nemertes C:Vincent van Saase
  • Amphitrite Jopenrace, D2x Bg:Margo Kleijn Sl:Larissa Vreeken B:Droste C:
  • Amphitrite Jopenrace, HC4+ Bg:Mike van der Vliet 2:Casper de Lange 3:Florian Booden Sl:Joost Beljon St:Marjolein Tuijn B:D’ing C:Vincent van Saase
  • Amphitrite Jopenrace, Bedrijfs8+Bg: Dennis van Elk 2: Saskia Tan 3: Tamara van der Bor 4: Derk Jan de Boer 5: Marcel Stringer 6: Hugo 7: Jeroen van de Berg 8: Menno van Vierssen St: Bianca Szymanowski B: Jongeheer C: Marleen van der Nes

Seizoen 02-03

  • EJL 2003: Martini Regatta, LN4+ Bg:Erik Boogerd 2:Allen Simon 3:Andries van der Velden Sl:Giedo van Ekris S:Rebecca Ramakers B:Pieter Teyler C:Rik Heideman, Rob Scholder
  • TJZ 2003: Hollandia, B1x Sl:Steven Galema B:Hermes C:Mark Boermans, Erik van Hattem
  • TJZ 2003: NSRF, N1x Sl:Steven Galema B:Hermes C:Mark Boermans, Erik van Hattem
  • TJZ 2003: NSRF, N2x (Amphitrite/Gyas combi) Sl:Alex Wiersma
  • EJL 2003: NSRF, LN2- Bg:Allen Simon Sl:Giedo van Ekris B: The Complete Oarsman (Okeanos) C:Rik Heideman, Rob Scholder
  • Aangepast roeien 2003: WK, zilver LTAMix4+ (KNRB) 3:Paul de Jong
  • AA Race, H4+Bg:Ello van Gelderen 2:Michel van Koert 3:Vincent van Saase Sl:Ellart Meijer St:? B:Adriaan C:?
  • Okeanos Competitie Toernooi, H2- Bg:Marco Blauwhof Sl:Boris Bergman B:Haralem C:Eelco van Rietbergen
  • Orca´s Competitieslotwedstrijden, HC4+ lenteledenBg:Joep Fennema 2:Rik van Zanten 3:Steven Goldman Sl:Dennis Ernens St:Geeske Gerding B:D’ing C:Bertwin Menninga, Margo Kleijn
  • Amphitrite Jopenrace, H2- Bg:Marco Blauwhof Sl:Boris Bergman B:Haralem C:Eelco van Rietbergen
  • Amphitrite Joperace, HC4+ Bg:Joep Fennema 2:Rik van Zanten 3:Steven Goldman 4:Dennis Ernens St:? B:D’Ing C:Bertwin Menninga, Margo Kleijn

Seizoen 01-02

  • Zwaar 2002: Novembervieren, N4+ (Spaarne/Amphitrite combi) Bg:Allard de Boer B:Pieter Teyler, C:Hans Arentz, Rob Scholder
  • Zwaar 2002: Heineken Roeivierkamp, N8+ Bg:Boris Bergman 2:Nico Noort 3:Steven Galema 4:Job Vogel 5:Jurriaan d’Engelbronner 6:Alex Wiersma 7:Allard de Boer Sl:Douwe van Langelaar S:Johan Plomp B:Jongeheer C:Hans Arentz, Rob Scholder
  • Zwaar 2002: Head of the River, N8+ Bg:Boris Bergman 2:Nico Noort 3:Steven Galema 4:Job Vogel 5:Jurriaan d’Engelbronner 6:Rik Heideman 7:Allard de Boer Sl:Douwe van Langelaar S:Johan Plomp B:Jongeheer C:Hans Arentz, Rob Scholder
  • Zwaar 2002: Randstad Regatta, N4+ Bg:Rik Heideman 2: Job Vogel 3:Allard de Boer Sl:Alex Wiersma S:Johan Plomp B:Pieter Teyler C:Hans Arentz, Rob Scholder
  • Zwaar 2002: Martini Regatta, N4+ Bg:Rik Heideman 2:Job Vogel 3:Allard de Boer Sl:Alex Wiersma S:Johan Plomp B:Pieter Teyler C:Hans Arentz, Rob Scholder
  • Zwaar 2002: Martini Regatta, B4+ Bg:Steven Galema 2:Nico Noort 3:Boris Bergman Sl:Douwe van Langelaar S:Tonia Harmsen B:Pieter Teyler C:Hans Arentz, Rob Scholder
  • Zwaar 2002: NSRF, O4+ Bg:Steven Galema 2:Douwe van Langelaar 3:Allard de Boer 4: Alex Wiersma S:Johan Plomp B:Pieter Teyler C: Hans Arentz, Rob Scholder
  • Laak Prognose Race, D4+Bg:Hester van der Valk 2:Suzanne van Riessen 3:Susan Duthler Sl:Susanne Boot St: B:Adriaan C:Milo van Dijk, Ellart Meijer
  • Amphitrite Jopenrace, H2- Bg:Michel van Koert Sl:Ellart Meijer
  • Amphitrite Jopenrace, D4+Bg:Suzanne van Riessen 2:Susan Duthler 3:Susanne Boot Sl:Hester van der Valk st:? B:Adriaan C:Milo van Dijk, Ellart Meijer
  • Amphitrite Jopenrace, HCl8+Bg:Bertwin Menninga 2:Mathieu Noordermeer 3:Kristian Smelink 4:Eric Gorter 5:Sirp Jan Werkman 6:Christiaan Beljaars 7:Milo van Dijk Sl:Geert van der Velden st:Bianca Szymanowski B:Jongeheer C:Steven Oosterling

Seizoen 00-01

  • Zwaar 2001: Varsity, B4+ Bg:Bart Hoeksma 2:Steven Oosterling 3:Bas Vroon Sl:Allard de Boer S:Boele van der Linden B:Pieter Teyler C:Hans Arentz, Rik Heideman
  • Orca´s Competitieslotwedstrijden, H8+ onervaren Bg:Milo van Dijk 2:Mathieu Noordermeer 3:Skoll 4:Nico Noort 5:Bastiaan Koenen 6:Stefan van Dorsser 7:Steven Galema Sl: Geert van der Velden St:Margo Kleijn B:Jongeheer C:Mark Boermans, Ellart Meijer
  • Amphitrite Jopenrace, HCl8+Bg:Daan Vaneker 2:Mathieu Noordermeer 3:Milo van Dijk 4:Nico Noort 5:Bastiaan Koenen 6:Stefan van Dorsser 7:Steven Galema Sl: Geert van der Velden St:Margo Kleijn B:Jongeheer C:Mark Boermans, Ellart Meijer

Seizoen 99-00

  • Damesch 2000: Heineken Roeivierkamp, DN4X+ (Vidar/Amphitrite/Spaarne/Euros/Asopos combi) 2:Katja van der Wall C:Alex Borst, Peter van der Sterren
  • Damesch 2000: Hollandia, DSA2x (Amphitrite/Okeanos combi) Bg:Katja van der Wall C:Alex Borst, Peter van der Sterren
  • Licht 2000: ARB, LB2x (Amphitrite/Laga combi) Bg:Rik Heideman C:Rob Scholder Amstel Drecht Regatta, D1xSl:Katja van der Wall C:Alex Borst
  • OOPA, DC4+ ervaren Bg:Susanne Boot 2:Marjolijn Pos 3:Linda van Werkhoven Sl:Aster Voorneveld st:Wouter Balk B:Laurens Janszoon Coster C:Wouter Balk
  • Asopos de Vliet Driekamp, HC4+ lenteledenBg:Gerbert Kuiper 2:Patrick Kos 3:Ad Demmers Sl:Michael van Kesteren St:Mark Boermans B:Laurentz Janszoon Coster
  • Amphitrite Jopenrace, DB4+Bg:Suzanne van Riessen 2:Susanne Boot 3:Linda van Werkhoven Sl:Aster Voorneveld st:Michou Koolen C:Hans Arentz
  • Amphitrite Jopenrace, HC4+ lenteledenBg:Maarten Prins 2:Jorn van Baggem 3:Ad Demmers Sl:Bart Hoeksma St:Gerbert Kuiper B:Laurens Janszoon Coster

Seizoen 98-99

  • Skoll Cup, HCl8+ Bg:Ello van Gelderen 2:Michel van Koert 3:Vincent van Saase 4:Michiel Verzijden 5:Rolf van Kleef 6: Peter de Koning 7:Willem van Rijn Sl:Ellart Meijer St:Hester van der Valk B:Jongeheer C:Mark Boermans
  • PE in ’t Lang, H2x Bg:Hein Leemhuis Sl:Tom Milder Hollandia, HCl8+ Bg:Ello van Gelderen 2:Michel van Koert 3:Vincent van Saase 4:Wouter Balk 5:Rolf van Kleef 6:Hein Leemhuis 7: Willem van Rijn Sl:Ellart Meijer St:Hester van der Valk B:Jongeheer C:Mark Boermans
  • Asopos de Vliet Driekamp, H1x Sl:Hein Leemhuis Flying Mile of Flevoland, HCl8+ Bg:Ello van Gelderen 2:Michel van Koert 3:Vincent van Saase 4:Wouter Balk 5:Rolf van Kleef 6:Hein Leemhuis 7:Willem van Rijn Sl:Ellart Meijer St:Hester van der Valk B:Jongeheer C:Mark Boermans

Seizoen 97-98

  • Spaarne Lente race, DCl8+Bg:Janneke Jager 2:Moniek Berende 3:Pauline Tan 4:Tessa Borgardijn 5:Marieke Sopers 6:Saskia Koene 7:Marjolijn Pos Sl:Annelinde Gerritsen St:Jurjen van der Molen B:Jongeheer C:Mark Boermans,
  • Alex Borst Nederlands Kampioenschap, HCl8+ Bg:Willem van Rijn, 2:Mark Boermans 3:Allard van Daalen 4:Michel van Koert 5:Ronald van der Meij 6:Michiel Willemse 7:Alex Borst Sl:Pieter Veenstra St:Marielle de Keulenaar B:Jongeheer C:Joris Vrij

Seizoen 96-97

  • Instap Overnaedsche vier 1997: Varsity, Ov4+ Bg:Hans Arentz 2:Mark Boermans 3:Alex Borst Sl:Pieter Veenstra S:Robert-Jan de Groot B:Pro deo
  • OOPA, H2x Bg:Mark Boermans Sl:Pieter Veenstra
  • OOPA, HC4+ onervarenBg:Martijn van Weele 2:Jurjen van der Molen 3:Robert-Jan de Groot Sl:Willem van Rijn st:Kim Boersma B:Blauwtje C:Kim Boersma
  • Skoll Cup, HCl8+Bg:Sander Brons 2:Peter de Koning 3:Allard van Daalen 4:Michel van Koert 5:Ronald van der Meij 6:Mark Boermans 7:Alex Borst Sl:Pieter Veenstra st:Anke Alsemgeest B:Jongeheer C:Michiel Verzijden
  • Rio de Theta, D2xBg:Annelinde Gerritsen Sl:Mirjam Kruijff Kruithuisbokaal (klassement HCl8+)

Seizoen 95-96

  • Licht 1996: Argo Sprint, N2- Bg:Mark Boermans Sl:Hans Arentz B:Pegasus (Spaarne) C:Madelon Kruijff, Danny Huizink
  • Rio de Theta, D2xBg:Madelon Kruijff  Sl:Mirjam Kruijff
  • Asopos de Vliet Driekamp, H4+Bg:Alex Borst 2:Marco Wouters 3:Ronald van der Meij Sl:Pieter Veenstra st:Anke Alsemgeest
  • Orca’s Competitieslotwedstrijden, HC4+ lenteledenBg:Martijn van Weele 2:Martien Luijben 3:Karel Vizee Sl:Willem van Rijn st:Kim Boersma B:Blauwtje C:Kim Boersma
  • Orca’s Competitieslotwedstrijden, H8+ onervarenBg:Tom Milder 2:Peter de Koning 3:Leon Hauzer 4:Ronald Giethoorn 5:Sander Brons 6:Marco Wouters 7:Ronald van der Meij Sl:Pieter Veenstra st:Annelinde Gerritsen C:Alex Borst

Seizoen 94-95: Eerste wedstrijdseizoen van H.S.R.V. Amphitrite

  • Licht 1995: Martini, B1x Sl:Michiel Willemse B:Daphne (Spaarne) C:Alex Borst, Pieter Vonk
  • PE in ’t Lang, D1x Sl:Fleur Snijders
  • Rio de Theta, H2x Bg:Mark Boermans Sl:Tom Milder
  • Rio de Theta, D2x Bg:Judith Otten Sl:Sanna Jong
  • Rio de Theta, Mix2x Bg:Fleur Snijders Sl:Alex Borst

 

Wedstrijd Categorie Roeiers Coach
Cottwich Almelo Regatta DSA1x Nicole de Wit Theo Haije
Wedstrijd Categorie Roeiers Coach
Orca Slotwedstrijden H1x Michael Heezius Cindy Tettelaar
Euros Drienerlo Regatta H1x Michael Heezius Cindy Tettelaar
Nederlands Kampioenschap Indoor Roeien HCl Michael Heezius Cindy Tettelaar
Wedstrijd Categorie Roeiers Coach
Orca Slotwedstrijden H1x Michael Heezius Cindy Tettelaar
Euros Drienerlo Regatta H1x Michael Heezius Cindy Tettelaar
Nederlands Kampioenschap Indoor Roeien H1x Michael Heezius Cindy Tettelaar